דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות
הופעות
אליעד נחום- 'המסע של אליעד' – חנוכה 2019
יום רביעי 25.12.2019
place היכל התרבות באר שבע

אליעד נחום- 'המסע של אליעד' – חנוכה 2019

לפרטים ורכישה
אליעד נחום- 'המסע של אליעד' – חנוכה 2019
העיר הזאת
העיר הזאת
יום חמישי 12.12.2019
place מרכז הצעירים באר שבע
לפרטים ורכישה
מארק אליהו
מארק אליהו
יום שלישי 17.12.2019
place ברקה באר שבע
לפרטים ורכישה
נתן גושן
נתן גושן
יום חמישי 19.12.2019
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע
לפרטים ורכישה
אדיר גץ
אדיר גץ
יום חמישי 19.12.2019
place ברקה באר שבע
לפרטים ורכישה
חנן בן ארי והאורקסטרה
חנן בן ארי והאורקסטרה
שבת 21.12.2019
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע
לפרטים ורכישה
מסיבת חנוכה עם טיפקס
מסיבת חנוכה עם טיפקס
יום שלישי 24.12.2019
place ברקה באר שבע
לפרטים ורכישה
שי צברי מארח את קותימאן
שי צברי מארח את קותימאן
יום חמישי 26.12.2019
place ברקה באר שבע
לפרטים ורכישה
שירי מרפסת
שירי מרפסת
שבת 28.12.2019
place ברקה באר שבע
לפרטים ורכישה
סמטאות ילדותי - יוסי חן במופע הצדעה ליוסי בנאי
סמטאות ילדותי - יוסי חן במופע הצדעה ליוסי בנאי
יום חמישי 02.01.2020
place בית התרבות עומר
לפרטים ורכישה
צעירים לנצח
צעירים לנצח
שבת 04.01.2020
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע - אולם 2
לפרטים ורכישה
החומה- ECHOES
החומה- ECHOES
יום שני 06.01.2020
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע
לפרטים ורכישה
אביתר בנאי ותמיר מוסקט
אביתר בנאי ותמיר מוסקט
יום שלישי 14.01.2020
place LIVE פורום
לפרטים ורכישה
מחווה לעופרה חזה
מחווה לעופרה חזה
יום שלישי 14.01.2020
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע - אולם 2
לפרטים ורכישה
רד בנד
רד בנד
יום שלישי 14.01.2020
place ברקה באר שבע
לפרטים ורכישה
מאור כהן
מאור כהן
יום חמישי 16.01.2020
place בית התרבות עומר
לפרטים ורכישה
אביב גדג'
אביב גדג'
יום חמישי 16.01.2020
place ברקה באר שבע
לפרטים ורכישה
שירי מימון
שירי מימון
שבת 25.01.2020
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע - אולם 2
לפרטים ורכישה
ישי ריבו
ישי ריבו
יום חמישי 06.02.2020
place המשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד
לפרטים ורכישה
אביתר בנאי- דרום אדום
אביתר בנאי- דרום אדום
יום חמישי 06.02.2020
place אולם דורות
לפרטים ורכישה
ברי סחרוף - דרום אדום-מופע צהריים
ברי סחרוף - דרום אדום-מופע צהריים
יום שישי 07.02.2020
place אולם המופעים מ.א.אשכול
לפרטים ורכישה
קרן פלס
קרן פלס
שבת 08.02.2020
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע - אולם 2
לפרטים ורכישה
בלקן ביט בוקס - אקוסטי- דרום אדום
בלקן ביט בוקס - אקוסטי- דרום אדום
יום חמישי 13.02.2020
place אולם דורות
לפרטים ורכישה
ישי ריבו - דרום אדום-מופע צהריים
ישי ריבו - דרום אדום-מופע צהריים
יום שישי 14.02.2020
place אולם המופעים מ.א.אשכול
לפרטים ורכישה
יהונתן גפן ושם טוב לוי - דרום אדום
יהונתן גפן ושם טוב לוי - דרום אדום
יום שישי 14.02.2020
place אולם דורות
לפרטים ורכישה
שלומי שבת – סיבוב הופעות חורף
שלומי שבת – סיבוב הופעות חורף
שבת 15.02.2020
place תאטרון הסינמה- סינמה סיטי ב"ש
לפרטים ורכישה
שלומי סרנגה-בעקבות האגדה סטליוס קזנג'ידיס
שלומי סרנגה-בעקבות האגדה סטליוס קזנג'ידיס
שבת 15.02.2020
place המשכן לאמנויות הבמה באר שבע
לפרטים ורכישה
שלומי שבן אורח ערן צור- דרום אדום
שלומי שבן אורח ערן צור- דרום אדום
יום חמישי 20.02.2020
place אולם דורות
לפרטים ורכישה
דיקלה אורח מארק אליהו- דרום אדום
דיקלה אורח מארק אליהו- דרום אדום
יום חמישי 20.02.2020
place אולם המופעים מ.א.אשכול
לפרטים ורכישה
עילי בוטנר וילדי החוץ - דרום אדום-מופע צהריים
עילי בוטנר וילדי החוץ - דרום אדום-מופע צהריים
שבת 22.02.2020
place אולם המופעים מ.א.אשכול
לפרטים ורכישה
רייכל-פסנתר-שירים - הפקה אורחת בפסטיבל דרום אדום
רייכל-פסנתר-שירים - הפקה אורחת בפסטיבל דרום אדום
יום חמישי 27.02.2020
place אולם המופעים מ.א.אשכול
לפרטים ורכישה
לא רק בלונדינית
לא רק בלונדינית
יום רביעי 06.05.2020
place תאטרון הסינמה- סינמה סיטי ב"ש
לפרטים ורכישה

הסרטים הנצפים ביותר

* קרא איך המחשב שלנו מרכיב את רשימת הנצפים ביותר.