דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות
מוש בן ארי מארח את דודו טסה - מופע שקיעה אמפי עומר

 אורח: דודו טסה

5.10 אמפי עומר
מופעי הלהקה הידועים של מוש חרכו במות מקצה אל קצה עם חגיגה צבעונית ושמחה של צלילים וקולות מרחבי העולם שצברה לה קהל מעריצים אדוק.
כבר למעלה מ20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, הוא שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי. אחרי הצלחת סיבוב ההופעות האקוסטי שנמשך במקביל למופעי הלהקה לאור דרישת הקהל, המופע המדובר שהתקיים בהאנגר 11 לרגל אלבום המופת 'מסע ומתן' וגם סינגל חדש "אח שלי מתחתן", בהפקתם של המוכשרים פן ודולב, מגיע מוש בן ארי עם הלהקה המדהימה שלו לחגיגה שמחה ומרימה כמו שרק הוא יוד עם כל הלהיטים הגדולים מכל השנים. בהופעה יארח מוש את דודו טסה, מהיוצרים המרתקים והחשובים בביצועים יחד ולחוד מרפרטואר הלהיטים העצום של השניים.
בין השירים שיבוצעו להיטי ענק של בן ארי כמו: אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא,  כמו בחיים,  Jah is on, דרך, בטח שאבוא, פתאום, מתנת שמיים,  הלאה מכאן, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא, שיר למעלות, זיכרון אחד מושלם, ועוד
במופע המשובח הוא חוזר למקורות ולוקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף. בואו להתפרק ולשמוח במופע שיעניק לכם שעתיים של ניתוק מהמציאות בלב, ברגש ובטאצ' הייחודי של האחד והיחיד מוש בן ארי.
קרדיט לצלם: אביב לוסקי

עוד
האירוע הבא
05.10
שבת
19:00
place אמפי - עומר
הזמנת כרטיסים


more info מידע שימושי

   

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד
ההזמנות 8949* או לפנות בדוא"ל  
info@sheffa.co.i
אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים
אין הכנסת  מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה 
ישיבה באמפי היא תחת כיפת השמיים
ולפי סדר הגעה למקום

המופע יתקיים בכל מזג אוויר,
ההפקה שומרת על הזכות לשינויים בכל עתהנחיות להדפסה ביתית


הסרטים הנצפים ביותר

* קרא איך המחשב שלנו מרכיב את רשימת הנצפים ביותר.