דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות
ריטה רמי - המופע המשותף

מעל 50,000 איש כבר צפו והתרגשו
 
מאז שהתאחדו לראשונה מזה 20 שנה, המופע המשותף של ריטה רמי
ממשיך לרגש ולעשות היסטוריה

הם מילאו פעם אחר פעם את זאפה LIVE פארק בראשל"צ ואת האמפיתיאטראות ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום, כל הכרטיסים נמכרו והקהל נפעם ומרוגש – כאילו לא עברו שני עשורים.
אש * בוא * ימי התום * תפוחים ותמרים * עד שתעזוב * כל מה שתרצי * עטוף ברחמים * על הגשר הישן * נוצה ברוח * צעיר לנצח * שביל הבריחה * אני חיה לי מיום ליום * עניין של זמן* ועוד רבים וטובים
מן התקשורת:
"למרות שריטה ורמי כבר לא בני 14, הכימיה בניהם נותרה קסומה ומיוחדת, לרבות ההרמוניות הקוליות" (רז שכניק – "ידיעות אחרונות").

"באיחוד המרגש עמדו נרגשים מול קהל של אלפי אנשים, מלווים בנבחרת נגנים מנצחת ובתאורה מדהימה... אז מה מחבר בסופו של דבר שני אנשים יחד? במקרה הזה: המוסיקה"
(מאיה נחום שחל – "כלכליסט").

"הציפייה השתלמה ובגדול, ריטה ורמי חזרו להופעה משותפת מלאת להיטים שהזכירה לנו כמה התגעגענו לראות אותם יחד על במה אחת" (יובל אראל).

"20 שנה אחרי המופע המשותף האחרון, האיחוד של ענקי המוזיקה הישראלית – ריטה ורמי על הבמה, הוא קסם ויש בו אפילו שיעור לחיים" (אילת כהנא – "מקור ראשון")
 
ריטה רמי, מענקי פס-הקול הישראלי, מיצבו עצמם בתור פרפורמרים, מבצעים, מגישים, יוצרים ובעלי תרומה יקרה מפז לרפרטואר הארצישראלי. כל אחד בזכות עצמו וכן, בזכות שיתוף הפעולה בניהם.
 

 

עוד
האירוע הבא
28.05
שבת
21:00
place אמפי-פארק באר שבע
הזמנת כרטיסים

more info שפע הטבות
הטבה למנוי מפעל הפיס לחצו כאן

הטבה למחזיקי כרטיס ישראכרט לחצו כאן

הטבה למחזיקי ויזה כאל לחצו כאן

הטבה למחזיקי דיינרס לחצו כאן

הסרטים הנצפים ביותר

* קרא איך המחשב שלנו מרכיב את רשימת הנצפים ביותר.